Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Jakość usług | Biuro Rachunkowe SALDO w Katowicach

Jakość usług

Obecność na rynku usług rachunkowych od 1991 roku pozwoliła nam zdobyć doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla firm o różnorodnym profilu działalności, zapewniając naszym Klientom pełen profesjonalizm.

Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia wysokiej klasy kadra pracownicza posiadająca uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Pracownicy naszego Biura prowadzą księgowość zgodnie z przepisami prawa. Dodatkowo, nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, poprzez uczestnictwo w szkoleniach, stały dostęp do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych.

Korzystamy z najnowszych wersji oprogramowania Symfonia, które rekomendowane jest przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Dzięki współpracy z naszym Biurem, Klienci posiadają rzetelny obraz prowadzonej działalności gospodarczej i pełną informację finansową, którą może przedstawić swoim właścicielom, kontrahentom, bankom, co pozwala im skupić się na rozwoju firmy.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 16.12.2008 r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorców wykonujących działalność z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, nasze Biuro posiada obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością.